دوستان عزیز و دانشجویان محترم بابت تمام پیام هایی که در این مدت برای ما فرستادین ممنونیم بیشتر سوالات در مورد به روز کردن سایت بوده چشم انشالله تا اخر ماه سایت با فایل های جدید به روز میشه با تشکر از شما عزیزان . فایل پاورپوینت ها با فونت Nazanin می باشد . . تمام فایل های سایت به صورت فشرده می باشد و باید از نرم افزار win RaR استفاده شود . .تمام فایل ها با کیفیت بسیار بالا عرضه شده است .منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .
انجام پروژه دانشجویی

درباره ما

 سایت تخصصی Newsarchitecture در زمینه معماری و عمران اواسط سال ۹۵ فعالیت خود را به صورت رسمی در این عرصه آغاز نمود. امروزه در زمینه های معماری و عمران وب سایت های مختلفی در حال فعالیت هستند.که سایت Newsarchitecture با تمام تلاش شبانه روزی خود و با کمک تیم متخصص خود در تلاش برای آسایش و راحتی دسترسی شما عزیزان به هر آنچه می خواهید می باشد .

تمامی فایل های سایت فقط مختص به متخصصان تیم Newsarchitecture می باشد و در هیچ سایت دیگری فایل های این سایت موجود نمی باشد و این یکی از مزیت های مهم سایت می باشد که شما عزیزان با خیال راحت می توانید فایل ها و محصولات سایت را خریداری نمایید . در ضمن این سایت دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد و در هر ساعت شبانه روز آنلاین می باشد .

با تشکر از شما عزیزان مدیریت سایت .