انجام پروژه دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

. فایل پاورپوینت ها با فونت Nazanin می باشد . . تمام فایل های سایت به صورت فشرده می باشد و باید از نرم افزار win RaR استفاده شود . .تمام فایل ها با کیفیت بسیار بالا عرضه شده است .منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم .

درباره ما

 سایت تخصصی Newsarchitecture در زمینه معماری و عمران اواسط سال ۹۵ فعالیت خود را به صورت رسمی در این عرصه آغاز نمود. امروزه در زمینه های معماری و عمران وب سایت های مختلفی در حال فعالیت هستند.که سایت Newsarchitecture با تمام تلاش شبانه روزی خود و با کمک تیم متخصص خود در تلاش برای آسایش و راحتی دسترسی شما عزیزان به هر آنچه می خواهید می باشد .

تمامی فایل های سایت فقط مختص به متخصصان تیم Newsarchitecture می باشد و در هیچ سایت دیگری فایل های این سایت موجود نمی باشد و این یکی از مزیت های مهم سایت می باشد که شما عزیزان با خیال راحت می توانید فایل ها و محصولات سایت را خریداری نمایید . در ضمن این سایت دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد و در هر ساعت شبانه روز آنلاین می باشد .

با تشکر از شما عزیزان مدیریت سایت . 

 

دسته بندی محصولات فروشگاه

آخرین محصولات فروشگاه

ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

دانلود مجموعه گردشگری سوران
منطقه سوران یکی از مناطق اطراف شهر مشهد است که به عنوان یک منطقه حاشیه‌ای در کنار شهر مشهد و در حد فاصل (مشهد- شاندیز) بنیان نهاده شده است. ولی این منطقه با گذشت زمان چندان به جلو پیش نرفته است و نیاز خاصی در این باره ضروری به نظر می‌رسد. با چنین نگرشی بحث اوقات فراغت هر چه بیشتر خودنمایی می‌کند. با توجه به مقوله فرهنگ و اهمیت به هدایت آن به سمت و سویی خاص که گفته شد، منطقه گردشگری سوران هنوز فاقد یک قطب مناسب تفریحی- اقامتی است. با توجه به نیازهای این منطقه به چنین فضاهایی به ن ...
دریافت فایل